Відео-запис другої лекції циклу
"Нейробіологія індивідуальності"
мова — українська

За проханням багатьох наших слухачів ми створили цикл лекцій, який присвячено Нейробіології індивідуальності (10, 17 та 24 липня). Ви можете як придбати абонемент на всі 3 лекції циклу (про це далі), так і прослухати будь-яку з лекцій окремо. Кожна з трьох тем є повноцінною та самостійною :)

Ви можете також купити відео-запис першої лекції

Вікторія Кравченко говорила про:

Індивідуальні відмінності в поведінці та фізіології.
Диференційна психофізіологія. Історичний аспект розвитку теорій особистості.
Темперамент та характер в контексті вічної боротьби спадковості проти впливу середовища - слідкуємо за життєвими траєкторіями близнят.

Біологічно обґрунтовані теорії особистості.
П'ять факторів особистості та їх фізіологічне підґрунтя. Екстраверсія, нейротизм, відкритість досвіду, доброзичливість та сумлінність.


Мотиваційно-емоційні системи мозку під впливом індивідуальних нейромодуляторних коктейлів. BIS та BAS є в кожному із нас. Чому одні весь час щось пробують, а інші бояться навіть починати? Чутливість до позитивних стимулів як один з маркерів особистості.

Статеві аспекти особистісних рис у людини, або знову цей тестостерон…
Індивідуальні відмінності в емоційному реагуванні. Контроль ситуації, боротьба чи її уникнення - чому ми діємо за типовими сценаріями?

Індивідуальні відмінності в обробці інформації, який зв'язок між емпатією, системним аналізом та музичними вподобаннями людини.
Наш лектор
Вікторія Кравченко
Експерт в галузі нейронаук
Доцент кафедри фізіології людини і тварин ННЦ «Інститут біології» КНУ ім. Т. Шевченка, кандидат біологічних наук, почесний спікер Beehiveor, член Федерації європейських товариств нейронаук (FENS), член Українського фізіологічного товариства і товариства нейронаук України, популяризатор науки.

Для кого цей цикл лекцій?

Особи, відкриті до самовдосконалення
Необхідно всім, хто хоче зрозуміти себе та досягати успіху за рахунок раціонального застосування своїх індивідуальних психофізіологічних характеристик.
Управлінці та HR-менеджери
Доцільно представникам корпоративного сектору, які розглядають принцип персоналізації як один із інструментів подолання сучасних викликів у бізнесі.
Викладачі, ментори, тренери
Корисно спеціалістам різних напрямків освіти, щоб уміти орієнтувати навчальний процес під індивідуальні можливості слухачів.
Купити відеозапис лекції
350
300 грн
Відео-запис лекції
Купити запис
Зв'яжіться з нами:
+380 (73) 436-05-89
info@beehiveor.com