Успіх будь-якої справи – це передусім успіх людей,
які у ній залучені.

Саме людський ресурс має бути головною цінністю компаній. А цінності, зрозуміло, потрібно плекати та берегти. Тим паче, що сучасний світ переживає новий цивілізаційний виклик, епідемію 21-століття – зниження якості психічного здоров'я.

Не даремно "Mental Health at Work" стала однією із ключових тем, що обговорювались на World Economic Forum 2019 в Давосі. Масштаби проблеми настільки значні, що у 2030 році на її подолання світова економіка, за прогнозами спеціалістів, витратить 16 трильйонів доларів!!!!

На жаль, система охорони здоров'я ще не відреагувала як слід на виклики погіршення Mental Health. Складність в профілактиці та лікуванні психічних розладів спричинена і …..людською природою. У більшості випадків ми боїмося визнати перед іншими наявність психічних проблем, боячись дискримінації, насмішок, втрати робочого місця та, в решті решт, через почуття сорому.

Однак, є і добра новина. Сучасні знання про біологію людини, її нейро- і психофізіологію дають можливість ефективної профілактики психічних розладів. Один із них – догляд за власним Mental Health. Інший – належна організація умов праці.

На зустрічі ми обговоримо не лише проблему Mental Health як таку, але і розглянемо кілька дієвих способів підтримки психічного здоров'я:

активне слухання
взаємодопомога та волонтерство
планування та мрії
«правильний» відпочинок
фізична активність
здоровий сон
можливість говорити про свої переживання та ін.
організація праці
Ці прості, на перший погляд, шляхи для формування навику підтримки Mental Health, насправді вимагають чимало зусиль для їхнього застосування. Одна з причин – не усвідомлення значущості цих інструментів та змін, які вони викликають.

Must visit для менеджерів усіх рівнів, для HR та рекрутерів, власників бізнесу, які роблять ставку на команду та цінують своїх працівників! Також ця лекція буде корисною і для власного Mental Health кожного, хто цінує своє здоров'я.

Тож, запрошуємо цікаво і корисно провести вечірній час серед однодумців і просто цікавих людей. Тим паче, що зайнятість та освіта – одні з вагомих факторів, що впливають на стан нашого психічного здоров'я ;)

Місце проведення: ПеремогаSpace (бул. Тараса Шевченка, 62, Київ)
Дата та час: 10 квітня (19:30-22:00)
Мова лекції: українська
Наш спікер
Віктор Комаренко
Експерт в галузі нейронаук
Співзасновник Beehiveor Academy and R&D Labs, кандидат біологічних наук, доцент КНУ ім. Т. Шевченка, член Українського фізіологічного товариства і Українського товариства нейронаук, член Федерації європейських товариств нейронаук (FENS), популяризатор науки.
Хочу відвідати цю лекцію!
Вартість лекції:

1 квиток - 350 грн
2 квитки - 600 грн (по 300 за кожен)
3 та більше квитків - по 250 грн за кожен

Для студентів стаціонару є додаткова знижка - діє тільки при оплаті на місці
*Кава, чай та гарний настрій вже включені у вартість!
* Оплата можлива з карт Visa, Mastercard або готівкою на місці за попередньою домовленністю - 0(73) 436-05-89

Реєстрація на лекцію
"Mental Health: пріоритет сучасного менеджменту"

Кількість квитків
Я студент стаціонару
Ви погоджуєтеся з політикою конфідеційності та договором оферти

ВАЖЛИВО! Ми повертаємо кошти за оплачений квиток у разі
попередження за 24 години до початку івенту
Зв'яжіться з нами:
+380 (73) 436-05-89
info@beehiveor.com
Місце проведення івента про Mental Health:
ПеремогаSpace, бульв. Шевченка 62, Київ (4-й поверх на ліфті)