Mental Health на робочому місці та в бізнесі:

Успіх будь-якої справи – це передусім успіх людей, які у ній залучені.

Всесвітній день психічного здоров'я визначають задля підвищення обізнаності про ментальні проблеми та мобілізації зусиль для їх вирішення. Одним із викликів сучасності є збереження психічного здоров'я на робочому місці.

Саме людський ресурс має бути головною цінністю компаній. А цінності, зрозуміло, потрібно плекати та берегти. Тим паче, що сучасний світ переживає новий цивілізаційний виклик, епідемію 21-століття – зниження якості психічного здоров'я. Так, 35-45% випадків невиходів на роботу пов'язані з проблемами психічного здоров'я.

Не даремно "Mental Health at Work" стала однією із ключових тем, що обговорювались на World Economic Forum 2019 в Давосі. Масштаби проблеми настільки значні, що у 2030 році на її подолання світова економіка, за прогнозами спеціалістів, витратить 16 трильйонів доларів!!!!

На жаль, система охорони здоров'я ще не відреагувала як слід на виклики погіршення Mental Health. Складність в профілактиці та лікуванні психічних розладів спричинена і …..людською природою. У більшості випадків ми боїмося визнати перед іншими наявність психічних проблем, боячись дискримінації, насмішок, втрати робочого місця та, в решті решт, через почуття сорому.

Однак, є і добра новина.
Сучасні знання про біологію людини, її нейро- і психофізіологію дають можливість ефективної профілактики психічних розладів. Один із них – догляд за власним Mental Health. Інший – належна організація умов праці.

На зустрічі ми обговоримо не лише проблему Mental Health як таку, але і розглянемо кілька дієвих способів підтримки психічного здоров'я:

активне слухання
взаємодопомога та волонтерство
планування та мрії
«правильний» відпочинок
фізична активність
здоровий сон
можливість говорити про свої переживання та ін.
організація праці
Ці прості, на перший погляд, шляхи для формування навику підтримки Mental Health, насправді вимагають чимало зусиль для їхнього застосування. Одна з причин – не усвідомлення значущості цих інструментів та змін, які вони викликають.

Мова лекції: українська
Лекція буде корисною для кожного, хто хоче знати, як зберегти психічне здоров'я на робочому місці. А також для менеджерів усіх рівнів, HR та рекрутерів, власників бізнесу, які роблять ставку на команду та цінують своїх працівників!

Також ця лекція буде корисною і для власного психічного здоров'я.
Наш спікер
Віктор Комаренко
Експерт в галузі нейронаук
Співзасновник Beehiveor Academy and R&D Labs, кандидат біологічних наук, доцент КНУ ім. Т. Шевченка, член Українського фізіологічного товариства і Українського товариства нейронаук, член Федерації європейських товариств нейронаук (FENS), популяризатор науки.
Купити лекцію в записі
350
300 грн
Запис лекції
Купити
Зв'яжіться з нами:
+380 (73) 436-05-89
info@beehiveor.com
Місце проведення івента про mental health:
ПеремогаSpace, бульв. Шевченка 62, Київ (4-й поверх на ліфті)