12.06 (Київ)
Лекція

Мотивація: GO! GO! GO!

Нарешті продовження циклу лекцій з Нейроменеджменту! "Мотивація: GO! GO! GO!" — це не просто ще одна бізнес-лекція, це реальні рекомендації засновані на дослідженнях та алгоритмах роботи нашого мозку!

Хто не мріє про те, як вміти мотивувати себе чи створити ефективну систему мотивації в компанії?Питання не з простих, тому і підходити до нього варто грунтовно. Що ж варто знати про нашу природу, аби мати мотив до руху вперед?

У сучасних компаніях значні ресурси виділяються на створення такого робочого середовища, в якому співробітники ХОТІЛИ б енергійно та плідно працювати, ефективно взаємодіяти з колегами та партнерами, створювати нові прибуткові проекти. І одночасно з цим відчувати себе корисним і затребуваним в колективі, а отже — мотивованими. Будь-який керівник намагається організувати бізнес-процеси так, щоб потенціал кожного співробітника раціонально використовувався для досягнення поставлених перед ним завдань. Але, що виглядає раціональним для однієї людини, виглядає ірраціональним для іншої. Ми різні — тому і підходи мають бути різними.

Тож пропонуємо розглянути деякі мозкові механізми роботи системи винагороди і зануритись в проблему з позиції не раціональних цілей, а ірраціональної поведінки людини.

На івенті "Мотивація: GO! GO! GO!" 12 червня Віктор Комаренко (нейробіолог та співзасновник Beehiveor) розкриє такі важливі теми:

Мотиваційні системи
Контроль та самоконтроль
Як формується ціль
Різниця між «батогом» та «пряником»
Як ми реагуємо на винагороду та обіцянки
Універсальні способи мотивації – правда чи вигадки?
Звідки береться лінь?
Соціальна та індивідуальна значитмість результатів
Фрустрація
Must visit для менеджерів усіх рівнів, для HR та рекрутерів, власників бізнесу, які роблять ставку на команду та ефективність своїх працівників! Також обов'язково відвідати всім, хто хоче нарешті зрозуміти, як мотивувати самого себе, і чому не завжди працюють універсальні підходи ;)

Місце проведення: ПеремогаSpace (бул. Тараса Шевченка, 62, Київ)
Дата та час: 12 червня (19:30-22:00)
Лектор
Віктор Комаренко
Експерт в галузі нейронаук
Співзасновник Beehiveor Academy and R&D Labs, кандидат біологічних наук, викладач з 20-річним стажем, корпоративний тренер, член Українського фізіологічного товариства і товариства нейронаук України, член Федерації європейських товариств нейронаук (FENS), активний популяризатор науки в Україні.
Хочу відвідати цю лекцію!
Вартість лекції:

1 квиток - 350 грн
2 квитки - 600 грн (по 300 за кожен)
3 та більше квитків - по 250 грн за кожен

Для студентів стаціонару є додаткова знижка - діє тільки при оплаті на місці
*Кава, чай та гарний настрій вже включені у вартість!
* Оплата можлива з карт Visa, Mastercard або готівкою на місці за попередньою домовленністю - 0(73) 436-05-89

Реєстрація на івент "Мотивація: GO! GO! GO!"

Кількість квитків
Я студент стаціонару
Ви погоджуєтеся з політикою конфідеційності та договором оферти

ВАЖЛИВО! Ми повертаємо кошти за оплачений квиток у разі
попередження за 24 години до початку івенту
Зв'яжіться з нами:
+380 (73) 436-05-89
info@beehiveor.com
Місце проведення івента про нейроменеджмент:
ПеремогаSpace, бульв. Шевченка 62, Київ (4-й поверх на ліфті)